Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni Lublina zdecydowali: będzie most 700-lecia Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 12:34 Powrót do artykułu
700 lecia to komunistyczna nazwa, Pileckiego Narodowa nazwa. Świetna akcja panowie zaoraliśmy lewaków, do jutra będzie 80% głosów na Pileckiego. Polska górą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli juz wiemy KTO I DLACZEGO OBCIĄŁ GŁOWĘ ppor FRANCZAKOWI ? ... LUBELSKA KOMUNA TRZYMA SIĘ MOCNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra apolityczna i ponadczasowa nazwa, nawiązująca do tegorocznego jubileuszu. Brawo radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy was rozliczą komuchy!!!! CWP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle PO przy korycie ignoruje obywatelski głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni lublina do odwołania! skoro ignoruje się zdanie obywateli, należy wyrzucić tą hołotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Radnym zachowanie zdrowego rozsądku.Pileckiemu tabliuca pamiatkowa i wystarcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w radzie osoby wstrzymujące się od głosu? ja w pracy zmuszony jestem podejmować ciągle decyzję - ja się nie mogę wstrzymać od głosu - muszę zająć jakieś stanowisko!!! Do wyrzucenia Ci co nie mają zdania, są gorsi niż Ci co mają zdanie przeciwne bo chwieją się jak wiatr i pieniądze zawieją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
700 lecia to komunistyczna nazwa, Pileckiego Narodowa nazwa. Świetna akcja panowie zaoraliśmy lewaków, do jutra będzie 80% głosów na Pileckiego. Polska górą !!!
Budujcie pomnik '"już niedługo" "już niebawem" "już mamy pieniadze"...................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile się ceni u ciebie "zdrowy rozsądek?" hmm? może jak lepiej zapłacę poprzesz jednak Pileckiego? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie zostanie ograniczony udział niemieckich mediów na rynku polskim, dalej będą takie kwiatki!!! żal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież rotmistrza Pileckiego zwyciężył w sondzie! Co to za machlojki!? WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PILECKIEGO!!!! TYLKO PILECKIEGO! ŻADEN INNY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że radni to podwładni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Jak to jest ze na most 700 lecia głosowało w sumie 29 a.na Pileckiego 30 ? Gdzie się podział ten jeden głos?"
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Może poszedł się odlać np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla Pileckiego i dla Lublina, ale - po co w ogóle nazwa dla zwykłej, no może nieco przerośniętej, kładki bad niewielką rzeką; ponadto - Lublin ma właściwie przynajmniej 900 lat jsko miasto i nazwa 700lecia jest nieprecyzyjna, bo 700 lat mija od jednaj z kilku lokacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Polacy niszczą swoja tożsamość? Nie mam obywatelstwa polskiego, bo komuna mi je zabrała, pisze jako Niemiec i nie wchodzi mi do głowy, że macie tyle zdrajców w narodzie, w Niemczech nie do pomyślenia. Ortografia polska pod Ortograf.pl wielkie dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o to co mi się zdaje, jak nigdy napiszę Ci Ty masz na czole napisane Tępy Ch..! Jak smiesz tumanie nie znający historii coś takiego.... Wracaj do błota skąd wylazles... Jadoplujco.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego  nie nazwaliście mostu im. "Ch....   Polski  Wschodniej"  też pieknie ? Ty masz na czole napisane Tępy Ch.. Jadoplujco lewacki wracaj do błota skąd wylazles kwi kwi. Historii nie znasz i poczciwych ludzi obrazasz, ty byś życie ryzykowal za kogoś pało, jedynie komentarz ryzykujesz i swoje mądrości. Wstydu nie masz Tępy uju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wdac ze komuchy dalej rzadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...